لطفا کمی صبور باشید
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 150

آیا با وجود اعتراضات ضد دولتی در تایلند میتوانیم به تایلند سفر کنیم؟

آیا با وجود اعتراضات ضد دولتی در تایلند میتوانیم به تایلند سفر کنیم؟

 

همانطور که مطلع هستید مدتی است در تایلند اعتراضاتی علیه دولت تایلند صورت گرفته،این اعتراضات در پایتخت این کشور انجام میشود. اما برای گردشگران و مسافرانی که تایلند را بعنوان مقصد خود در نظر گرفته اند،ابهاماتی وجود دارد که موجب ترس این عزیزان شده است.

 اعتراضات ضد دولتی در تایلند

پیش از هر چیز باید یاد آور شوم که اگر شرایط بدی بر تایلند حاکم باشد مسلما ایرلاین های مختلف پرواز هایشان را به این کشور لغو خواهند کرد.

اما راجع به اینکه این اعتراضات ضد دولتی در تایلند چگونه و در چه حدی است و در کجا انجام میشود باید بگویم که این اعتراضات در بانکوک و در مناطقی که از مناطق توریستی فاصله دارد انجام میشود. این اعتراضات بدون اعمال خشونت و فقط با تجمع افراد در مناطقی خاص و گاهی با دادن شعار صورت میگیرد. اگر مقصدتان پوکت ،پاتایا و سامویی باشد،مطمئنا هیچی نشانه ای از ناامنی و اعتراض در این شهرهای توریستی وجود نخواهد داشت. این موضوع را با توجه به اطلاعاتی که از مسافرانمان که در این دوران به تایلند سفر کرده اند در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.

 

 اعتراضات ضد دولتی در تایلند

اگر خاطرتان باشد چند وقت پیش هم شاهد اعتراضاتی در ترکیه و شهر استانبول بودیم با این حال سفرها به این کشور انجام میشد.با این اوصاف و با توجه به گفته های ما در صورتی که در این مورد نگران هستید تا لحظه ای که از موضوع امنیت خودتان مطمئن نشدید،از تحقیق خود دست نکشید.


 
  • نظرات
  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.