لطفا کمی صبور باشید
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 150

جزیره فی فی تایلند

جزیره فی فی تایلند

Phi Phi Island Thailand


جزیره فی فی تایلند در 48 کیلومتری جزیره پوکت واقع شده که قایق های تندرو این مسافت را ظرف 1 ساعت طی میکنند. جالب است بدانید که قایق های تندرو ویا کشتی های تفریحی این اجازه را به مسافران میدهند که در مسیر، تنی به آب زده و شنا کنند هر چند شیرجه زدن از صخره های فی فی لذت دیگری دارد .

جزیره فی فی تایلند

جزیره فی فی تایلند از زیباترین جزایر جهان و یکی از اصلی ترین جاذبه های توریستی تایلند که در جنوب شرق آسیا قرار دارد. همه این جزیره را صخره های آهکی، سواحل زیبای شنی و غارهای پنهان فرا گرفته است .جزایر فی فی تایلند از چند جزیره تشکیل شده اند،اما اصلی ترین جزایر آن ، فی فی کوچک Phi Phi Lei  که خالی از سکنه است و فی فی بزرگ Phi Phi Don که ساکنین آن را مسلمانان جنوب تایلند تشکیل می دهند . مجموع مساحت آنها ۴۲ کیلومتر مربع است و یکی از بارزترین ویژگی های آن هم این است که هیچ وسیله نقلیه موتوری در آن وجود ندارد.

جزیره فی فی تایلند
 

از تفریحات جزیره  فی فی میتوان به بازدید از ساحل میمون ها، خلیج لوساما و پیله لاگون، سفر با قایق پارویی Kayaking  ، صخره نوردی ، سر خوردن روی طناب Fox SeaLand Flying در مسیری 200 متری بر روی رودخانه  و موتور سواری با موتور های 4 چرخ در جنگل اشاره کرد.

جزیره فی فی تایلند

یکی از دیدنی های جزیره فی فی تایلند غار ویکینگ (Viking Cave) با مساحت ۳/۲ کیلومتر مربع است. قایق های تور معمولا در خلیج "تان سای" به دور جزیره  کوچک گردش میکنند ، سپس به سمت "مایا بای" میروند . در جاییکه به سبب وجود مرجانها و عمق زیاد برای غواصی دربین ماهی های رنگارنگ گرمسیری . لذت بردن از زیر آب بهترین گزینه به شمار می آید.

جزیره فی فی تایلند

  • گالری عکس
  • نظرات
  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.