تور تایلند
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 103
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 47

کاخ بزرگ بانکوک

کاخ بزرگ بانکوک - Grand Palace

 

بانکوک گرم و آفتابی بزرگترین شهر تایلند و پایتخت دوست داشتنی سرزمین لبخند می باشد.دیدنی های زیاد و جذاب این شهر موجب شده که گردشگران همیشه خواهان برگزاری تور های تایلند باشند.

در این قسمت به زیبایی کاخ بزرگ در بانکوک می پردازیم که پادشاه تایلند در سال ۱۹۲۹ میلادی دستور ساختن این قصر را صادر کرده و نام آن را هم «کلای کانگون» به معنای «دور از نگرانی ها» گذاشته است. خانواده سلطنتی تایلند هنوز هم ماه های مارس تا آوریل را در این قصر می گذرانند و تنها در مواقعی که آنها در قصر نباشند، گردشگران می توانند از آنجا دیدن کنند.کسی اجازه عکس برداری از نمای داخلی کاخ ندارد پس این جاذبه ی فوق العاده را حتما از نزدیک ببینید.

کاخ بزرگ بانکوک

این کاخ محبوب توریست ها در بخش قدیمی شهر و در مرکز قلب شهر بانکوک واقع شده و معماری ارزشمند و ظریف آن, واقعا دیدنی است. وجود رودخانه ی چائو پریایا در سمت شرقی این کاخ زیبای باستانی, یکی از عواملی است که جذابیت کاخ بزرگ را چند برابر کرده است.

کاخ بزرگ بانکوک

مهم ترین عنصر به کار رفته در ساخت این قصر, چوب است که اطراف آن نیز با ساخت دیواری به طول 1900 متر احاطه شده  است و در سوی دیگر دیوار, کانالی قرار دارد که در گذشته به منظور حفاظت از پادشاه و خانواده ی سلطنتی در برابر دشمنان احداث شده است.سالانه تعداد زیادی از گزدشگرانی که به بانکوک سفر می کنند از این کاخ به عنوان یکی از بهترین دیدنی های بانکوک یاد می کنند.

 

  • نظرات
  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه

هرگونه سوالی دارید می توانید بپرسید حداکثر ظرف 24 ساعت به شما پاسخ خواهیم داد .با تشکر

کادرهایی که با علامت (*) مشخص شده اند وارد کردن اطلاعات در آنها الزامی می باشد. کد HTML مجاز نیست.