لطفا کمی صبور باشید

5تا از بهترین جشن های تایلند و عکس

5تا از بهترین جشن های تایلند

top5 festivals in thailand

جشن ها و فستیوال های تایلند بسیار زیاد است. تایلندی ها شیفته برگزاری جشن و مراسم های مختلف اند. که  از فرهنگ و آداب و رسوم این کشور سرچشمه میگیره. در این مطلب ما 5 تا از جشن های زیبا و هیجان انگیز تایلندی ها رو بهتون معرفی میکنیم.در تور تایلند ما شرکت کنید و رفتن به این جشن ها رو از دست ندید.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

http://www.thailand20.com/thailand-tour

 

http://www.thailand20.com/thailand-tourجشن سونگکران

یکی از معروف ترین جشن های تایلند، جشنواره سونگکران است و برای کسانی که عاشق آب بازی هستن عالی است. این فستیوال سانک کران در 13 آوریل هر سال ، در سال نو تایلندی برگزار میشه و حدود 2 تا 3 روز طول میکشه . در طول این فستیوال می تونید مردمی رو در خیابان ها ببینید که خیس آب هستند و همه در دستشون آب پاش دارن. آب نماد پاکیه و تایلندی ها می خوان خودشونو از گناه و آلودگی پاک کنن.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

http://www.thailand20.com/thailand-tourجشنواره فی تا خون

جشنواره فی تا خون یکی از سنت های منطقه دن سای در استان لویی در ایسان هست . بیشتر به فستیوال روح معروفه و اعتقادات مردم به ارواح رو منعکس میکنه هر سال از ماه ژوئن تا جولای برگزار میشه و یکی از رنگارنگ ترین جشنواره های تایلند به شمار میره.مردم لباس های رنگارنگ با ماسک به تن می کنند . تا شبیه روح بشن . علاوه بر این در این روز رقص و شادی بسیاری میکنند.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

http://www.thailand20.com/thailand-tourجشنواره میمون ها

دوستداران حیوان ها و طبیعت باید در این جشن عجیب و غریب شرکت کنند.در آخرین یکشنبه ماه نوامبر هر سال،شهر لوپوری، این جشنواره رو به نشانه احترام به اصلی ترین جاذبه گردشگری خودش یعنی میمون ها ، برگزار میکنه در این روز مواد غذایی زیادی برای حیوانات و میمون ها فراهم میکنند. و جشن میگیرن.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

http://www.thailand20.com/thailand-tourجشنواره لویی کراتونگ

جشنواره لویی کراتونگ در 12 همین روز ماه قمری ، که ماه کامل میشه ، جشن گرفته میشه.لویی به معنای شناور شدن و کراتونگ یک جسم کوچک از گل لوتیس و از جنس برگ موز است.بعد از ظهر هزاران نفر در کنار رودخانه جمع میشوند و آرزو می کنند.و بعد شمع را روی کراتونگ روشن می کنند و آرزوهاشون رو در اب رها می کنند .

http://www.thailand20.com/thailand-tour

http://www.thailand20.com/thailand-tourجشنواره شمع اوبون راچاتانی

جشنواره شمع ابون راجاتانی برای دوستداران و علاقه مندان به هنر فوق العاده می باشد.در اغاز دوره بودایی (آغاز ماه لوت) برگزار میشه و هنرمندان مجسمه هایی از جنس موم و بزرگتر از مجسمه های بودایی میسازن.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

 

خواندن 864 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.