لطفا کمی صبور باشید
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 51

مسابقات قایق رانی تایلندو عکس

مسابقات قایق رانی تایلند


Long-Boat Racing

 

مسابقات قایق رانی از زمانی که راه های آبی اصلی ترین مسیر حمل و نقل در تایلند بوده اند، وجود دارند. تاریخچه این ورزش به ۶۰۰ سال پیش و دوره آیوتایا برمی گردد که در آن زمان این مسابقات را به منظور حفاظت از قایق های چوبی برای دفاع از کشور صورت می دادند. امروزه مسابقات قایق رانی تبدیل به یکی از جشن های تایلند و تفریحات تایلند شده است که صدها تماشاگر خارجی با تور تایلند به آنجا سفر میکنند.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

boat-clip-art-7-qpr

مسابقات قایق رانی را در پایان فصل باران که سطح آب بالاست، در ایالت هایی از کشور تایلند که آبراهی اصلی در آنها قرار دارد، برگزار می کنند. زمان برگزاری آن در ماه یازدهم یا دوازدهم از تقویم قمری تایلند ( حدود سپتامبر تا اکتبر ) است. این قایق های چوبی، بلند و باریک بوده و با پرچم و حلقه گل تزیین شده اند و اغلب بیش از ۵۰ نفر که لباس یک رنگ می پوشند، هدایت آن را بر عهده دارند.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

boat-clip-art-7-qprمسابقه قایقرانی پوکت King’s Cup 

(ساحل کاتا)

این مسابقه ، مهیج ترین رویداد در تقویم ورزشی جزیره میباشد. کرجی ها از سراسر دنیا برای شرکت در این مسابقه آماده میشوند. این رقابت و سرگرمی بزرگ در سراسر هفته به طول می انجامد . امسال بیست و یکمین سال برگزاری این مسابقات است.این مسابقات درماه نوامبر برگزار می شود.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

 

boat-clip-art-7-qprمسابقه قایقرانی ساحل Phang Nga

(ساحل Phang Nga)

 

مسابقه قایقرانی ساحل Phang Nga اولین رویداد قایقرانی مهم سال می باشد. کشتی های تندرو از میان دریای Andaman در حوالی Phang Nga ، Krabi و پوکت عبور می کنند و فقط برای خوابیدن و غذاخوردن توقف می کنند و معمولا اوقات خوب و خوشی را سپری می کنند. اینبار جوایز بصورت نقدی هستند که این مسئله باعث جذاب شدن مسابقات می شود.این مسابقات درماه فوریه برگزار می شود.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

 

boat-clip-art-7-qprمسابقه قایق رانی

(ساحل Chalong)

یک هفته مسابقات استاندارد بین المللی و هیجان انگیز قایقرانی، خارج از ساحل شرقی Phuket است و مملو از فعالیت های اجتماعی در سرتاسر هفته است.این مسابقات درماه جولای برگزار می شود.

 

 

خواندن 1233 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.