لطفا کمی صبور باشید

هتل دوانجیت "Duangjitt " در پوکت ، تایلند

هتل دوانجیت "Duangjitt " در پوکت ، تایلند

هتل تفریحی و مرکز آب گرم Duangjitt، در منطقه ای استوایی نزدیک ساحل Patong واقع و اقامت راحتی را به همراه خدمات گرم و دوستانه به میهمانان ارائه میدهد.
اتاقها از دکوراسیون چوبی تیره رنگ، نشیمن و تجهیزاتی از قبیل اینترنت بیسیم برخوردار میباشند.میهمانان میتوانند با آبتنی در استخر، صرف نوشیدنی های خنک، آفتاب گرفتن و یا شرکت در جلسات ماساژ مرکز آب گرم رفع خستگی کرده و به استراحت بپردازند.
علاقه مندان به تفریحات آبی، با اندک زمانی پیاده میتوانند به ساحل دست یابند.هتل 4 رستوران و تریا را فراهم آورده که میهمانان میتوانند به انتخاب در یک از آنان به صرف غذا مشغول شوند. رستوران Thomthong، با سرو انواع خوراکهای باب طبع تایلندی و بین المللی از میهمانان پذیرایی میکند. لابی هتل نیز با برگزاری موسیقی زنده، انواع نوشیدنی را سرو میکند.

سایر امکانات :
ماساژ - استخر روباز - سونا - مرکز سلامت و آبگرم - مرکز بدنسازی - رستوران - امکانات جلسه و ضیافت - لباسشویی - خشکشویی - آرایشگاه - صرافی - فروشگاه هدایا و سوغات - کرایه ماشین - خدمات تورها - پذیرش شبانه روزی - روزنامه - اتاقهای پاک و بدون سیگار - انبار بار و چمدان - فروشگاه در هتل - بار - باغ - کتابخانهDuangjitt

هتل دوانجیت پوکت

Duangjitt Hotell

Duangjitt Pool

رستوران هتل دوانجیت پوکت

هتل دوانجیت در پوکت

**************************************************************************************************************


اتاق های دوانجیت 1

Delux Room

اتاق های هتل دوانجیت 2


نقشه هتل دوانجیت در پوکت

 

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.