لطفا کمی صبور باشید

باغ دیدنی پروانه ها و دنیای حشرات پوکت

يکي از بهترين باغ ها در پوکت ، بوستان پروانه ها و دنیای حشرات پوکت است که به منظور نگهداری و پرورش گونه هاي مختلفي از پروانه هاي مناطق استوايي و حشره های دیگر دایر شده است، باغ دیدنی پروانه ها و دنیای حشرات پوکت در 3 کيلومتري از شهر پوکت واقع شده است و در معرض ديد علاقه مندان و گردشگران قرار گرفته است . این قسمت از اين باغ ، جزو بهترین دیدنی های پوکت می باشد.

 

 

بوستان دیدنی پروانه ها و دنیای حشرات پوکت

 

 

شما جهت استراحت کردن و به آرامش رسيدن ، مي توانيد پاهاي خود را درون حوضچه هاي ماهيقرار بدهید. در اين باغ ، علاوه بر وجود انواع پروانه هاي زيبا و رنگارنگ ، گونه هاي کمياب حشرات نيز نگه داري مي شوند.حشرات ، بيش از 80 درصد انواع مختلف حيوانات را تشکيل مي دهند و پيدايش حيات آن ها قبل از پيدايش انسان و از 400 ميليون سال قبل بوده است که با شرکت در تور تایلند ما میتوانید با دیدن آن ها لذت ببرین.

 

 

 

در باغ پروانه ها و دنیای حشرات پوکت که مجموعه زيبا و دیدني است ، در کنار آبشار قرار بگيريد و به صداي طبيعت گوش فرا دهيد.  پس از عبور از زيستگاه حشرات ، به درون باغي سر سبز هدايت مي شويد که پروانه هاي رنگارنگ بي شماري ، آزادانه در ميان گياهان و گل هاي خوش بو و رنگارنگ به پرواز در آمده اند که این باغ پروانه جزو بهترین دیدنی ها و تفریحات پوکت است.

 

 

خواندن 335 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.