لطفا کمی صبور باشید

رستوران های سامویی و عکس

رستوران های سامویی

samui restaurant

 

در سال های اخیر جزیره ی سامویی به شدت تغییر کرده است. تا دهه ی گذشته اکثر سرآشپزهای جهان می خواستند به آسیای مرکزی سفر کند و در آنجا آموزش ببینند اما امروزه اکثر آنها می خواهند در اولین فرصت به تایلند سفر کنند. رستوران های سامویی با غذاهای تایلندی بی نظیر برای پذیرایی از شما اماده است. میتوانید در تور تایلند ما شرکت کنید و از دیدنی های تایلند لذت ببرید.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

اما به جز این رستوران های لوکس، سامویی هزاران رستوران ارزانتر هم دارد که از نودل فروشی تا دکه های غذاهای مغولی را شامل می شوند. اینجا برای غذا دوستان مانند بهشت است.

food (2)رستوران Betelnut سامویی

این رستوران با غذاهایی بی نظیر و خاص شما را شگفت زده می کند. در بدو ورود Jeffrey Lord  طراح و مالک این رستوران با کلماتی دلنشین به استقبال شما می آید. از غذاهای آن می توان به گوشت مزه دار شده و کاری سبز، ماهی سالمون پوشیده شده با کنجد، ماهی تن کبابی با سالسا و خرچنگ با سس پاپایا سبز و سالاد انبه اشاره کرد.
بهتر است گروهی به این رستوران بروید و غذاهای متنوعی سفارش دهید و از مزه های متفاوت لذت ببرید.
قیمت غذاهای اصلی این رستوران بین 475 تا 1200 بات می باشد.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

 

food (2)رستوران Zicos سامویی

این رستوران در ساحل Chaweng قرار گرفته است و غذا در این رستوران بصورت بوفه سرو می شود و هزینه آن برای هر نفر 790 بات می باشد.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

 

food (2)رستوران Lana ساموئی

رستوران Lanna رو به جاده پر جنب و جوشChaweng در فضای سنتی به سبک تایلندی، و موسیقی زنده غذای تایلندی و غذاهای دریایی تازه سرو میکند.

http://www.thailand20.com/thailand-tour

خواندن 6822 بار

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.