لطفا کمی صبور باشید
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 150

تفریحات آبی در تایلند

تفریحات آبی در پوکت

در تور نوروزی تایلند که کم کم هوا رو به گرمی میرود  آب بازی تا تفریحات آبی یکی از پر استقبال ترین های در شهر های تایلند میشود. اهالی تایلند و گردشگران همگی از جاذبه های بیشمار ساحلی این منطقه از شنا و غواصی گرفته تا اسکی روی آب، موج سواری و حتی کانو روی آب لذت می برند.  در این میان توریست های علاقه مند می توانند به قایق رانی و کرجی رانی بپردازند.در این بخش به چند تا از تفریحات و بازی های آبی مهیج و لذت بخش را در اختیار شما می گذاریم.

 

ساحل چومپون تایلند

یکی از جاذبه های طبیعی این کشور سواحل زیبا و خوش آب و هوای تایلند است که توانسته همه ساله توریست ها را از سراسر دنیا مجذوب خود نماید . ساحل چومپون یکی از مراکز تفریحی و گردشگری تایلند است که در خلیج تایلند قرار گرفته است . شهر ساحلی چومپون مکانیست که رویای گردشگران را به واقعیت مبدل می کند میتوانید در ساحل زیبایش از تمام امکانات ساحلی لذت ببرید.

 

پارک آبی کارتون نت ورک آمازون

این پارک آبی ، اولین مجموعه ی آبی از سری زیرمجموعه های کانال مخصوص و مشهور کارتون نت ورک می باشد. هدف از ساخت این مجموعه ی چند منظوره ی آبی این است تا بتواند کاراکتر ها، و شخصیت های کارتونی و صحنه های نمایشی خود را در این پارک چن منظوره به واقعیت نزدیک کند. این پارک علاوه بر رستوران ها ، فروشگاه ها و امکانات رفاهی به شش بخش مجزا تقسیم شده است.

 

مرکز غواصی پوکت 

تعداد زیادی از صخره های مرجانی و جاذبه های دریایی منحصر به فرد در زیر آبهای حاشیه پوکت انتظار شما را می کشد. غواصی در اطراف سواحل Kata و Nai Yang پرطرفدارتر است. برخی از غواصان برای تورهای غواصی یک روزه ثبت نام می کنند و توسط کرجی یا قایق های تندرو به جزایر اطراف می روند. مرکز غواصان پوکت چندین مربی انگلیسی زبان هم دارد و لوازم غواصی در اختیار علاقه مندان می گذارند.

 

موج سواری، قایق رانی و کرجی رانی 

بیشتر گردشگران برای قایق رانی به پوکت می آیند. امکانات تفریحی ساحلی مانند تالاب بوت و تفرجگاه رویال پوکت بسیار معروف اند . تعداد بسیار زیادی از مسابقات کرجی رانی همه ساله در اطراف خط ساحلی پوکت برگزار می شوند و مسابقاتی برای بدست آوردن جام سلطنتی کرجی رانی نیز در  ماه دسامبر انجام می شود. قایق های متنوع زیادی برای سرویس دهی در ساحل مهیاست.

  • نظرات
  • همین نویسنده
  • مطالب مشابه

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.