لطفا کمی صبور باشید

5 مکان فوق العاده دیدنی تایلند

تایلند یکی از مناطق جذاب گردشگری در جهان است که هر ساله مقدار زیادی توریست را به سواحل آرام و زیبا و شن های سفید رنگ ، شهرهای پر رفت و آمد شگفت انگیز، معابد باشکوه و طبیعت بی نظیر شبیه تابلوی نقاشی است را به خود جذب می کند که در متن زیر میتوانید با 5 مکان فوق العاده دیدنی تایلند  آشنا شوید.

 

 

کرابی

 

1. منطقه زيباي كرابی که در سالهاي اخير به يكي از جذاب ترين سواحل جنوب شرق آسيا تبديل شده است، در جنوب تايلند و در امتداد ساحل درياي آندامان قرار گرفته و رودخانه كرابي از درون آن مي گذرد و به دريا مي ريزد.

اين منطقه زيباي گردشگري با مساحتی حدود 4700 كيلومتر مربع، 130 جزيره بزرگ و كوچك دارد که بر جاذبه هاي آن افزوده است. سواحل ماسه اي سفيد و صخره هاي زيبا و انواع گياهان و جانواران محيطي براي آرامش و استراحت توریست ها جان می دهد. در كرابي مي توان از قايق سواري در سواحل دريا و طبيعت وحشي و پارک های ملی و چشمه های آب گرم و آبشارهای سرد لذت يك سفر خوب را برد.

 

 

 

 

قصر بنگ پا این


2. قصر تابستانی بنگ پا این، قصر تابستانی پادشاهان تایلندی بوده است. این مکان باغ های زیبایی دارد و با معماری اروپایی تزیین شده است.

 

 

 

ویی اینتانون


3. ویی اینتانون مرتفع ترین کوه تایلند به حساب می آید. ارتفاع آن بین 800 متر تا 2565 متر متغیر بوده که موجب بروز تغییرات آب و هوایی گردیده است. پارک ملی دویی اینتانون در استان چیانگ می تایلند، آبشارها و کوه های فراوان و تنوع زیستی بالایی دارد، دارای غارهای متعدد و شگفت انگیزی نیز است. این منطقه در حقیقت مامنی برای فعالیت ها و مناظر طبیعی متفاوت به شمار می رود. از این مکان به عنوان «سقف تایلند» نیز نام می برند.

 

 

 

 

بازار شناور 


4. بازار دمنوین سادواک، بازاری شناور در بانکوک است که مردمان بانکوک تمام محصولاتی که برای فروش دارند را حتی مواد غذایی و غذا را در قایق شناور بر روی آب

می فروشندو در دسته دیدنیهای بانکوک هم قرار دارد.

 

 

 

 

لوی کراتونگ


5. لوی کراتونگ فستیوالی است که هر ساله در تایلند در شب ماه كامل دوازدهمین ماه قمری برگزار می شود. در این فستیوال مردم بالن های خود را به هوا می فرستند تا بد اقبالی از آنها دور شود و نور فانوس راه درست را در زندگی به آنها نشان دهد.

 

 

 

خواندن 331 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.