لطفا کمی صبور باشید
خطا
  • JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 150

کاخ بزرگ بانکوک

کاخ بزرگ بانکوک - Grand Palace

 

بانکوک گرم و آفتابی بزرگترین شهر تایلند و پایتخت دوست داشتنی سرزمین لبخند می باشد.دیدنی های زیاد و جذاب این شهر موجب شده که گردشگران همیشه خواهان برگزاری تور های تایلند باشند.

در این قسمت به زیبایی کاخ بزرگ در بانکوک می پردازیم که پادشاه تایلند در سال ۱۹۲۹ میلادی دستور ساختن این قصر را صادر کرده و نام آن را هم «کلای کانگون» به معنای «دور از نگرانی ها» گذاشته است. خانواده سلطنتی تایلند هنوز هم ماه های مارس تا آوریل را در این قصر می گذرانند و تنها در مواقعی که آنها در قصر نباشند، گردشگران می توانند از آنجا دیدن کنند.کسی اجازه عکس برداری از نمای داخلی کاخ ندارد پس این جاذبه ی فوق العاده را حتما از نزدیک ببینید.

کاخ بزرگ بانکوک

این کاخ محبوب توریست ها در بخش قدیمی شهر و در مرکز قلب شهر بانکوک واقع شده و معماری ارزشمند و ظریف آن, واقعا دیدنی است. وجود رودخانه ی چائو پریایا در سمت شرقی این کاخ زیبای باستانی, یکی از عواملی است که جذابیت کاخ بزرگ را چند برابر کرده است.

کاخ بزرگ بانکوک

مهم ترین عنصر به کار رفته در ساخت این قصر, چوب است که اطراف آن نیز با ساخت دیواری به طول 1900 متر احاطه شده  است و در سوی دیگر دیوار, کانالی قرار دارد که در گذشته به منظور حفاظت از پادشاه و خانواده ی سلطنتی در برابر دشمنان احداث شده است.سالانه تعداد زیادی از گزدشگرانی که به بانکوک سفر می کنند از این کاخ به عنوان یکی از بهترین دیدنی های بانکوک یاد می کنند.

 

خواندن 731 بار
  • نظرات
  • همین نویسنده

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

دانش ما نتیجه تجربیات خوب و بد دیروز ماست فرهنگ ما و ماندگاری ما ایجاب می کند مشتری مداری سرلوحه کارهایمان باشد.